İletişim

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği 29 senelik mazisi olan Psikolojik Danışma ve Rehberlik camiası için pek çok hizmetleri olmuş Türkiye’nin önde gelen bir sivil toplum kuruluşudur. Türk PDR Derneği’nin şu anki genel Başkanı Prof. Dr. Cengiz ŞAHİN, İstanbul Şubesinin başkanı ise Prof. Dr. Mehmet Engin DENİZ’dir. Türk PDR Derneği İstanbul Şubesi olarak ülke genelindeki en çok üyeye sahip şube olmanın getirdiği motivasyonla farklı ve öncü çalışmalara ima atmaya gayret ediyoruz.
 http://www.turkpdristanbul.com websitesinde yer alan pek çok faaliyeti devam ettiren şubemiz 01-02 Mart 2019 tarihlerinde de 2. PDR Zirvesini gerçekleştirmektedir. 27 Mart 2018 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezinde birincisini gerçekleştirdiğimiz ZİRVEYE konuşmacı olarak:
Prof. Dr. Mehmet Engin DENİZ
Prof. Dr. Binnur YEŞİLYAPRAK
Prof. Dr. Ragıp ÖZYÜREK
Prof. Dr. Adnan KULASIZOĞLU
Prof. Dr. Erdinç ÖZTÜRK
Doç. Dr. Ali ERYILMAZ
Doç. Dr. Armağan KÖSEOĞLU
Yrd. Doç. Dr. Durmuş ÜMMET
Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Yavuz GÜLER
Yrd. Doç. Dr. Murat ARTIRAN
Yrd. Doç. Dr. Ş. Gonca ZEREN
Yrd. Doç. Dr. Mustafa OTRAR
Uzm. Psk. Dan. Fatma ZENGİN
Uzm. Psk. Dan. Deniz ALTINAY
Uzm. Psk. Dan.Burak OTYAKMAZ
Uzm. Psk. Dan.Mehmet Hilmi EREN
katılmışlardı.
Atölye çalışmaları ile de
Prof. Dr. Binnur YEŞİLYAPRAK
Prof. Dr. Fulya Yüksel ŞAHİN
Prof. Dr. Özgür Erdur BAKER
Doç. Dr. Ali ERYILMAZ
Doç. Dr. Armağan KÖSEOĞLU
Doç. Dr. Ayrin ERSÖZ
Doç. Dr. Bilge UZUN
Yrd. Doç. Dr. M. Zeki ILGAR
Dr. Olcay GÜNER
Uzm. Psikolog Cemile TOSKA
Uzm. Psk. Dan. Özen YAZGAN
Uzm. Psk. Dan.Serdar DANIŞ
Uzm. Psk. Dan.Fulya KURTER
Uzm. Psk. Dan.Mustafa ÖZAY
Uzm. Psk. Dan.Eyüp SARI
Klinik Psikolog Ece Oral ABAYRAK
Uzman Psikolog Cemile TOSKA
Psiko Onkolog Elçin BİÇER
Sosyal Hizmet Uzmanı Fatih KILIÇARSLAN
zenginlik katmışlardı.
Etkinliğimize 2500 civarında Ruh Sağlığı çalışanı katılmış ve alana dair güzel birikimler edinilmişti. 01-02 Mart 2019 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz 2. PDR Zirvesi ile de amacımız PDR alanındaki güncel gelişmeleri meslektaşlarımıza aktarmak, ruh sağlığı alanında meslek elemanlarının buluşmalarını sağlamak, iyi örneklerin paylaşılarak çoğaldığından hareketle alandaki başarılı çalışmaları paylaşmak ve mesleki gelişim konusunda meslektaşlarımızı desteklemek amaçlanmaktadır.
Etkinliğin 1. günü katılımcılarımıza etkinlik süresince gerçekleşecek paylaşımları not alabilmeleri için gerekli döküman ve materyaller verilmiş olacaktır.
Etkinlik süresince verilecek molalarda gerekli içecek ikramı planlanmıştır.
Öğle arasında etkinliğin boyutu ve yoğun program da göz önünde bulundurularak sandviç ve meyve suyu ikramı tarafımızca gerçekleştirilecektir.
Etkinliğimizde oluşacak maliyetler ile dernek şubesi olarak gerçekleştirilecek sonraki nitelikli çalışmalara hazırlanmak amacıyla maliyet odaklı bir bütçelendirme ile Zirve bedeli minimum seviyede tutulmaya çalışılmıştır.
Etkinliğimize geçen seneki başvuruların % 35 lik dilimi kabul edilebilmişti. Bu sene de kontenjanların dolma durumuna karşı başvuruların İVEDİ yapılmasını meslektaşlarımıza HATIRLATIYORUZ!
Etkinliğimizin tüm meslektaşlarımız adına keyifli ve verimli geçmesini dileriz.

pdrzirvesi@gmail.com